Firma arkon má od svojho vzniku v roku 2008 vlastný, kamenný obchod, kde si môžete zakúpiť tovar súvisiaci s výpočtovou technikou. Do širokého sortimentu patria napríklad:

 • Počítače
  Skladáme nové počítače vlastnej značky podľa potreby zákazníka. Vieme ale dodať aj nové počítače od veľkých, svetových výrobcov. V prípade záujmu, vieme zákazníkovi predať aj počítače ktoré boli už v minulosti používané. Tie boli profesionálne vyčistené, skontrolované a poskytujeme na ne minimálne 24 mesačnú záruku, rovnako ako na nové počítače. Kúpa použitého počítača môže byť zaujímavá napríklad vtedy, keď sa Vám pokazí Váš starý počítač a jeho oprava je neprimerane drahá a vy nechcete investovať do kúpy nového.
 • Notebooky
  Predávame nové notebooky od všetkých, veľkých, svetových výrobcov. V prípade záujmu, vieme zákazníkovi predať aj notebooky ktoré boli už v minulosti používané. Tieto boli profesionálne vyčistené, skontrolované a poskytujeme na ne minimálne 24 mesačnú záruku, rovnako ako na nové notebooky. Kúpa použitého notebooku môže byť zaujímavá napríklad vtedy, keď sa Vám pokazí Váš starý notebook a jeho oprava je neprimerane drahá a vy nechcete investovať do kúpy nového.
 • Počítačové a notebookové komponenty
  Skladom držíme komponenty ako sú pamäte, disky, skrinky, DVD-RW mechaniky, zdroje, ventilátory, chladiče. V menšej miere procesory, základné dosky.
 • Počítačové príslušenstvo
  Monitory, switche, routre, záložné zdroje, prepäťové ochrany, USB kľúče, pamäťové karty, CD médiá, DVD médiá, klávesnice, myši, reproduktory, slúchadlá, mikrofóny, čistiace prostriedky, redukcie, káble atď.
 • Software
  Antivírusové programy od firmy ESET. Sme ESET Strieborný Partner.
  Operačné systémy Microsoft, Microsoft OFFICE, zálohovacie programy ACRONIS atď.
 • Spotrebný materiál do tlačiarní a multifunkčných zariadení
  Tonery, cardrige, optické valce. Originálne aj neoriginálne.
 • Papier
  Kancelársky papier A4, A3 80g. Ale môžete u nás zakúpiť aj iné druhy.

Okrem toho predávame aj iný tovar súvisiaci s výpočtovou technikou.

Reklamačný poriadok.